مزایا

 

كاربرد ها و مزایای ميز جادوئی مهر تجهیز

گروه مهر تجهیز با بیش از شانزده سال سابقه کاری در زمینه تولید مبلمان کلاسی و آموزشی به خوبی به این مشکل واقف است که یکی از مشکلات قامتی و فیزیکی دانش آموزان مربوط به مبلمان غیر استاندارد در مدارس می باشد لذا این موضوع از طرفی و هزینه بالای مبلمان کلاسی و جاگیر بودن آن در آپارتمانهای امروزی و... کارشناسان طراح ما را بر آن داشت تا اقدام به طراحی میز تحریری بنمایند که علاوه بر مطابق ارگونومی بودن جوابگوی مشکلات ذکر شده نیز باشد لذا نتیجه کار خلق میزی با کاربردهای فراوان گردید به همین دلیل این محصول را میز جادوئی نامیدیم

يكي از مشكلات ميز هاي مطالعه و تحرير داشتن شكل و ارتفاع و شيب ثابت است كه باعث عدم استفاده درست كاربران مي شود.

ميز و صندلي مناسب و روش صحيح نشستن مهمترين شرط مطالعه و تحرير است كه عدم رعايت آن علاوه بر ايجاد خستگي زودرس با گذر زمان باعث ايجاد بيماريهاي جسماني مانند دردهاي مفاصل گردن و كمر , خستگي و خشكي چشم و عيوب انكساري ( خصوصا در كودكان هنگام انجام تكاليف ) مي شود.

اولياء محترم دانش آموزان و كودكان مي توانند از ميز جادوئی كه قابليت تنظيم در 6 ارتفاع متناسب با قد و 4 زاويه را دارد به عنوان مناسب ترين ميز تحرير و مطالعه جهت فرزندان خود استفاده كنند.علاوه بر آن کودکان به هنگام مسواک زدن و یا شستشوی صورت خود به عنوان چهار پایه از میز جادوئی استفاده نمایند.

همچنين دانشجويان , كارمندان , نويسندگان و ساير افراد مي توانند از اين كاربرد عالي ميز جادوئی استفاده كنند و از مطالعه و نوشتن لذت ببرند.

سالمندان عزيز به علت كهولت سن و بيماري نياز به استفاده از لوازم و ابزار خاص براي سهولت در انجام كارهاي روزانه دارند . يكي از اين لوازم ميزي است كه آنها بتوانند جهت خوردن غذا (در تختخواب يا صندلي هاي خاص ) مطالعه و نماز خواندن به صورت نشسته و استفاده در خارج از منزل و محيط هاي ديگر و . . . از آن استفاده كنند كه شرايط مناسبي داشته باشد تا سالمندان عزيز بتوانند به راحتي و سهولت از آن استفاده كنند.

بانوان خانه دار: این محصول طوری طراحی گردیده که خانمهای خانه دار بتوانند از آن به عنوان میز اتو استفاده نمایند

ميز جادوئی مهر تجهیز با قابليت هاي فراوان , سبك و قابل حمل بودن , تاشو و كم جا بودن , استحكام و تعادل عالي , تنظيم در 5  ارتفاع و 4 زاويه مختلف امكان پذير مي باشد.

راحت ترين ميزي كه تاكنون ساخته شده به سادگي روي هر سطحي قابل حركت بوده و به راحتي تاشده و با حجم كم در كنار ميز يا زير كاناپه يا كمد ديواري و صندوق عقب ماشين جا ميگيرد.

 

ویژگی های محصول :

کم جا و سبک

پایه های محکم

سهولت جابه جائی

قابلیت نگهداری زیر تخت و مبلمان ( با قابلیت پایه های تاشو )

قابلیت تنظیم در5 ارتفاع و4 زاویه مطابق با ارگونومی بدن ( رعایت صحیح وضعیت بدنی بر اساس فیزیک بدن)

بهترین جایگزین برای تیبل میت

به حداقل رساندن دردهای ناشی از مطالعه و کار با لپ تاپ

اسکلتی وعضلانی و ..), ( مشکلات بینائی

بهداشت حرفه ای در مطالعه و کار با لپ تاپ

تحمل وزن تا 100 کیلو

وزن حدود 4 کیلو گرم